Absolwenci uhonorowani tytułem Ambasadorowie Szkoły Rzemiosła

Integralną częścią naszej szkolnej społeczności są nie tylko obecni uczniowie, ale również ci, którzy opuścili już szkolne mury. Jubileuszowa uroczystość stała się pretekstem do wyróżnienia absolwentów, którzy w pełni wykorzystali potencjał szkolnictwa zawodowego i dziś mogą poszczycić się wielkimi sukcesami w swojej branży, a mowa o:
Anicie Żurawskiej, absolwentce klasy fryzjerskiej, właścicielce salonu Anita Żurawska hair
– Patryku Jaruzal, absolwencie klasy gastronomicznej, kucharzu w wielu renomowanych restauracjach, takich jak Hotel Bohema i SPA Clarins, Hotel Herbarium, Restauracja Czosnek i Oliwa.
oraz
– Przemysławie Koziorzemskim, absolwencie klasy mechanicznej, właścicielu warsztatu Auto Mechanik Przemysław Koziorzemski
Absolwenci zostali uhonorowani tytułem Ambasadora Szkoły Rzemiosła i otrzymali statuetki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!