Drodzy Bydgoszczanie!

Ruszają zapisy na darmowe zajęcia Fitness w ramach projektu Lowe, serdecznie zapraszamy.

W ramach projektu LOWE

16 listopada rozpoczął sie kurs komunikacji multimedialnej .

16 listopada odbyły się kolejne zajęcia LOWE – Fitness

WAŻNA INFORMACJA !!!

Z przyjemnością informujemy, że wznawiamy naszą działalność w zakresie projektu LOWE.

W zakładce Harmonogramy znajdują się planowane terminy aktualnych zajęć.

Zaczymamy od 16 listopada 2020 r.

„Szanowni Państwo”
Informujemy, że zaplanowane kursy i szkolenia musimy przełożyć o dwa tygodnie. W tym czasie dla bezpieczeństwa nas wszystkich szkoła będzie dezynfekowana. W ciągu najbliższych trzech tygodni proszę oczekiwać kontaktu ze strony Animatorów Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w sprawie przesuniętych zajęć.”

27.10.2020r. o godzinie 17:00 spotykamy się na warsztatach kulinarnych.

Bezpłatne szkolenie w zakresie pierwszej pomocy

Warsztaty kulinarne „Polska kuchnia w nowej aranżacji” w LOWE – 13.10.2020r.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla społeczności lokalnej.

Zgłoszenie do projektu LOWE przyjmujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w Kancelarii Szkoły lub na stronie www.szkolarzem.pl.

tel. 52 3201126

13 października 2020 r. zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarne o godzinie 17:00

TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU LOWE W BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji LOWE

Regulamin Rekrutacji LOWE w BSIS RiP w Bydgoszczy

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

1.Formularz Zgłoszeniowy Uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Oświadczenie uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy (RODO)

_Oświadczenie uczestnika projektu RODO BSIS

LOWE oferuje BEZPŁATNE szkolenia, warsztaty, kursy, programy edukacyjne, które polepszą, rozwiną kompetencje kluczowe i zainteresowania osób dorosłych.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne:

• szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy
  • kurs języka angielskiego
  • kurs komunikacji multimedialnej
  • warsztaty z kompetencji społecznych
  • warsztaty kulinarne ( kuchnia polska, fit desery)
  • warsztaty z rękodzieła artystycznego
  • warsztaty fryzjerskie
  • fitness, Cross Trening
  • wyjazdy edukacyjne

Wszyscy uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz zaświadczenie potwierdzające udział.

Kto może skorzystać z oferty edukacyjnej LOWE?

• osoby powyżej 18 lat
  • osoby zamieszkałe na terenie Bydgoszczy
  • osoby bezrobotne
  • osoby korzystające z różnych form pomocy społecznej
  • osoby osamotnione
  • osoby w wieku niemobilnym (według definicji GUS wiek określany na 45-59 lat dla kobiet, 45-64 lat dla mężczyzn).
  • pozostałe osoby dorosłe chcące skorzystać z oferty LOWE, w zależności od zdiagnozowanych problemów ekonomicznych i społecznych.

LOWE JEST DLA KAŻDEGO DOROSŁEGO! JUŻ WKRÓTCE SZCZEGÓŁY OFERTY I TERMINY SPOTKAŃ!

ZGŁOŚ SIĘ!

Biuro projektu: Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, ul. Kijowska 7, 85-703 Bydgoszcz, email: lowe@szkolarzem.pl, tel. 52 320 11 26, Kancelaria Szkoły , parter.