TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU LOWE W BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji LOWE

Regulamin Rekrutacji LOWE w BSIS RiP w Bydgoszczy

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

1.Formularz Zgłoszeniowy Uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Oświadczenie uczestnika LOWE w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy (RODO)

_Oświadczenie uczestnika projektu RODO BSIS

LOWE oferuje BEZPŁATNE szkolenia, warsztaty, kursy, programy edukacyjne, które polepszą, rozwiną kompetencje kluczowe i zainteresowania osób dorosłych.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne:

• szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy
  • kurs języka angielskiego
  • kurs komunikacji multimedialnej
  • warsztaty z kompetencji społecznych
  • warsztaty kulinarne ( kuchnia polska, fit desery)
  • warsztaty z rękodzieła artystycznego
  • warsztaty fryzjerskie
  • fitness, Cross Trening
  • wyjazdy edukacyjne

Wszyscy uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz zaświadczenie potwierdzające udział.

Kto może skorzystać z oferty edukacyjnej LOWE?

• osoby powyżej 18 lat
  • osoby zamieszkałe na terenie Bydgoszczy
  • osoby bezrobotne
  • osoby korzystające z różnych form pomocy społecznej
  • osoby osamotnione
  • osoby w wieku niemobilnym (według definicji GUS wiek określany na 45-59 lat dla kobiet, 45-64 lat dla mężczyzn).
  • pozostałe osoby dorosłe chcące skorzystać z oferty LOWE, w zależności od zdiagnozowanych problemów ekonomicznych i społecznych.

LOWE JEST DLA KAŻDEGO DOROSŁEGO! JUŻ WKRÓTCE SZCZEGÓŁY OFERTY I TERMINY SPOTKAŃ!

ZGŁOŚ SIĘ!

Biuro projektu: Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, ul. Kijowska 7, 85-703 Bydgoszcz, email: lowe@szkolarzem.pl, tel. 52 320 11 26, Kancelaria Szkoły , parter.

W Lokalnym Ośrodku Wiedzy i Edukacji Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy ruszył cykl spotkań doradczych z zakresu partnerstwa lokalnego.
Celem spotkań jest budowanie partnerstwa na rzecz edukacji dorosłych w oparciu o model LOWE oraz zwiększenie dostępu osób dorosłych do różnych form uczenia się przez całe życie.

LOWE oferuje BEZPŁATNE szkolenia, warsztaty, kursy oraz programy edukacyjne dla mieszkańców Bydgoszczy.