Drodzy Uczniowie
Wiecie, że nasza Szkoła wygrała konkurs na unijny projekt Erasmus+.

W związku z tym chcemy, by młodzież ucząca się w zawodach poligraficznych oraz zawodach ślusarz, elektryk i stolarz, po spełnieniu warunków, mogła uczestniczyć w praktykach zawodowych podczas trzytygodniowego wyjazdu do Hiszpanii.
Pierwszy wyjazd zaplanowany był latem 2021r. Jednak z powodu pandemii coronavirusa musieliśmy przesunąć mobilność na przełom czerwca i lipca 2022r.
W związku z tym wszelkie działania zmierzające do zebrania grupy 30 uczniów zostają przesunięte w czasie.
Tym samym, niektórzy nasi uczniowie w 2022r. będą już absolwentami Szkoły. Jednak także i oni będą mogli wtedy wziąć udział w projekcie.
O wszelkich zmianach będziemy informować przez Librusa i stronę internetową Szkoły w zakładce projekty.