Jeszcze w kwietniu odbędzie się spotkanie uczniów uczących się w zawodach elektryk, drukarz offsetowy, operator procesów introligatorskich, stolarz i ślusarz w sprawie wyjazdu na praktyki do Hiszpanii.

Będziemy Was informować !!!

Wszystkie pytania proszę kierować do p. Wicedyrektor Katarzyny Droszcz ( pokój nr 18 ).

Zabierz głos!
Rok 2022 ustanowiono Europejskim Rokiem Młodzieży, aby zwrócić uwagę na rolę, jaką odgrywa europejska młodzież w budowaniu lepszej przyszłości – bardziej ekologicznej, sprzyjającej włączeniu społecznemu i przyszłości cyfrowej.
W ciągu Europejskiego Roku Młodzieży będzie wiele możliwości uczenia się, dzielenia się swoją wizją, spotykania się z ludźmi i angażowania się w działania w całej Europie.
To czas, by z zaufaniem i nadzieją pomyśleć o przyszłości po zakończeniu pandemii.
Dowiedz się, co Europejski Rok Młodzieży może Tobie zaoferować, i dołącz do #EYY2022 !

Drodzy Uczniowie
Wiecie, że nasza Szkoła wygrała konkurs na unijny projekt Erasmus+.

W związku z tym chcemy, by młodzież ucząca się w zawodach poligraficznych oraz zawodach ślusarz, elektryk i stolarz, po spełnieniu warunków, mogła uczestniczyć w praktykach zawodowych podczas trzytygodniowego wyjazdu do Hiszpanii.
Pierwszy wyjazd zaplanowany był latem 2021r. Jednak z powodu pandemii coronavirusa musieliśmy przesunąć mobilność na przełom czerwca i lipca 2022r.
W związku z tym wszelkie działania zmierzające do zebrania grupy 30 uczniów zostają przesunięte w czasie.
Tym samym, niektórzy nasi uczniowie w 2022r. będą już absolwentami Szkoły. Jednak także i oni będą mogli wtedy wziąć udział w projekcie.
O wszelkich zmianach będziemy informować przez Librusa i stronę internetową Szkoły w zakładce projekty.