SONY DSC

10-lecie istnienia ZSZRiP w Bydgoszczy

25 października świętowaliśmy 10-lecie istnienia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
Uroczystość połączona była z ceremonią pasowania na ucznia rzemieślnika i ślubowaniem klas pierwszych.
Honorową odznaką Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy odznaczeni zostali także nauczyciele: Pani Dyrektor Agnieszka Naszko, Pani Beata Lewińska, Pani Katarzyna Michalewska-Armknecht, Pan Marek Hawrył, Pan Marek Makarewicz oraz Pan Krzysztof Szczepanek.
Koło teatralne przygotowało też przedstawienie, a uczniowie klas drugich i trzecich otrzymali wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.
Impreza objęta była honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. Kontynuuj

IMG_1294

Dzień Nauczyciela 2017

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto w życiu każdej szkoły. Jest to wspaniała okazja, żeby podziękować nauczycielom i pracownikom za trud włożony w codzienną pracę. Nie inaczej było w naszej Szkole. Uczniowie z Samorządu Szkolnego wręczyli wszystkim pedagogom kwiaty oraz przygotowali krótki program artystyczny.

Kontynuuj

IMG_1153

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 dla klas pierwszych

1 września klasy pierwsze uroczyście rozpoczęły naukę w szkole. Tym samym swoją działalność zainaugurowała także Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, przekształcona po reformie oświaty z zasadniczej szkoły zawodowej.

Uczniom klas pierwszych życzymy owocnych trzech lat spędzonych w naszej „branżówce”!

Kontynuuj

IMG_0880

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 roku pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.
Było uroczyste wręczanie świadectw, dyplomów, podziękowań oraz nagród.
Honorowym gościem uroczystości był Dyrektor Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Pan Piotr Andrzej Krzyżaniak.
Wylosowaliśmy także nagrody specjalne dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce – szczęśliwymi właścicielami rowerów zostali Marta Krygier z klasy IF oraz Bartosz Niewiadomski z klasy IME.
Klasom trzecim gratulujemy i życzymy powodzenia!
Dziękujemy za lata nauki w naszej Szkole!

Kontynuuj