Dzień Dziecka – Myślęcinek (29 maja 2015)

Dziś uczniowie tygodnia A obchodzili zbliżający się Dzień Dziecka. Bawiliśmy się w Myślęcinku, gdzie wszystkie klasy miały za zadanie odnaleźć siedem stacji, na których czekali, a raczej ukrywali się nasi nauczyciele. Grupy musiały na każdej ze stacji wykonać przydzielone zadanie, za co otrzymywały specjalną naklejkę. Trzeba było między innymi śpiewać, ćwiczyć, łamać język, zmagać się z mapą czy rozwiązać rebus. Strzałki i znaki rozmieszczone po lesie nie zawsze gwarantowały sukces, bo opiekunowie stacji świetnie się kamuflowali. W podchodach zwyciężyła klasa 1W z czasem 40 minut. Kolejna była grupa z 1C (41 minut), zaś trzecie miejsce zajęła klasa 1FH. Po zabawie przyszedł czas na ognisko. Pieczone kiełbaski po takim wysiłku weszły jak masełko.

Scroll to Top