Debata na UTP

26 kwietnia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbyła się debata poświęcona szkolnictwu zawodowemu, zorganizowana przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego ze współpracy z Ministrem Edukacji Narodowej oraz Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty. Temat debaty: „Kształcenie zawodowe dla rynku pracy” podkreślał znaczenie edukacji zawodowej dla gospodarki. A tam, gdzie o kształceniu zawodowym mowa, nie brakuje zazwyczaj naszej Szkoły. Szkolne stoiska odwiedziły wczoraj tłumy gości, między innymi Wiceminister Edukacji Narodowej, pani Teresa Wargocka czy Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, pan Marek Gralik. Były słodkości i przystawki na słono, był staropolski chleb ze smalcem, prezentacja oferty Szkoły i wiele innych.