Projekt Patronatu nad zawodami

12 października w Branżowej Szkole I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbyło się pierwsze śniadanie biznesowe w ramach projektu Patronatu nad zawodami. Projekt wystartował w tym roku

Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele najlepszych firm z regionu, które kształcą uczniów naszej Szkoły w ramach praktycznej nauki zawodu, a są to:

Cukiernia Sowa,
▫ Karczma Góralska Gazdówka,
▫ Restauracja Grecka Pireus,
▫ Kula & Michalscy. Zakład tapicerski s.c.,
▫ Sklep papierniczo-zabawkarski Myszka,
▫ P.W. Jurex Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych
▫ Zakład Instalacji Sanitarnych INSTALSYSTEM
▫ Wydawnictwo KRESKA,
▫ Bendiks Waszak,
▫ Mazda Kasai Motors Bydgoszcz
▫ ZAREMBA International Academy,
▫ Studio STOPPEL

Celem porozumienia jest wzajemne wspieranie się w zakresie edukacji, kreowania postaw przedsiębiorczych oraz promocji kształcenia zawodowego, a także zacieśnienie relacji edukacyjno-biznesowej pomiędzy pracodawcami a Branżową Szkołą I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.

Podczas Spotkania zostało podpisane porozumienie o kształceniu w zawodzie obuwnik – będzie to firma ZSOIR – Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Spółka z o.o., a firma Blueholding objęła patronat medialny nad wydarzeniami w naszej Szkole. W spotkaniu oprócz Pani Dyrektor Agnieszki Naszko uczestniczyli Prezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pan Jacek Trela oraz Dyrektor Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pan Mariusz Bartkowski.

Mamy nadzieję, że projekt współpracy w ramach Patronatu nad zawodami będzie się rozwijał i zrzeszał coraz większe grono pracodawców.

Scroll to Top