Piernikowe wypieki cz. 2

W czwartek 10 grudnia u sióstr Szensztackich ponownie zapachniało piernikami. Siostry mają otwarte serca i drzwi Swojego domu dla licznie przybywających pielgrzymów, którzy składają swoje życie w Sanktuarium w ręce Maryi Trzykroć Przedziwnej Zwycięskiej z Szensztatu.
Siostry, jak co roku postanowiły obdarować świątecznymi, upieczonymi i pięknie udekorowanymi piernikami liczne grono przyjaciół tego miejsca i Ruchu Szensztackiego. Dziewczyny z naszej szkoły, z klasy 2 Cg Wiktoria Kitlińska i Julia Wiśniewska  pod wodzą s. Anny wzięły na Siebie cały trud przygotowania misternie udekorowanych i smacznych prezentów. W tej świątecznej akcji udział wzięła p. Monika, na co dzień mama Wiktorii i dekoratorka wypieków w firmie Sowa.

Efektem pracy całego zespołu były piękne i aromatyczne dzieła sztuki, które zapewne ucieszą obdarowane nimi osoby.

Scroll to Top