organem prowadzącym szkołę jest Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Strona
główna
AktualnościO szkoleRekrutacja
Informacje dla kandydatów
Nasze
osiągnięcia
Plan lekcjiInformacje
dla uczniów i rodziców
dla pracodawców
dla nauczycieli
PESA

Dzięki współpracy naszej szkoły z Pesą, zapraszamy do nauki i praktyk w jednym z najlepszych bydgoskich zakładów.

GIMNAZJALISTO

JUŻ TRWA

ZAKOŃCZENIE ROKU

Informujemy , iż w piątek 27 czerwca br., odbędzie się wręczenie świadectw promocyjnych według poniższego harmonogramu.
więcej więcej więcej
EGZAMIN ZAWODOWY OKE
 Uwaga
Egzamin zawodowy OKE (część teoretyczna) w poniedziałek 23 czerwca br., o godz. 12:00.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

13 czerwca br., odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich.

fotorelacja

TURNIEJ MOTORYZACYJNY

31 maja br., reprezentacja naszej szkoły brała udział w XVIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

fotorelacja

więcej więcej więcej
starsze
Ostatnia aktualizacja 23.07.2014r.Jesteś gościem na naszej stronie.© BestSoft - Bydgoszcz 2009