organem prowadzącym szkołę jest Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Strona
główna
AktualnościO szkoleRekrutacja
Informacje dla kandydatów
Nasze
osiągnięcia
Plan lekcjiInformacje
dla uczniów i rodziców
dla pracodawców
dla nauczycieli
PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy uczniom z klasy II C  za przygotowanie wspaniałego tortu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

tort

14 października br., odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

CENTRUM EDUKACJI

10 października br., nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.

więcej więcej więcej
ŚLUBOWANIE

3 października br., o godz. 12:00 w budynku Opery "Nova" odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Informujemy, iź zebrania z rodzicami odbędą się 25 września br., według poniższego harmonogramu.

harmonogram zebrań

WELKOPOLSKI FESTIWAL RZEMIOSŁA

19 września br., miał miejsce Wielkopolski Festiwal Rzemiosła w Pleszewie. Podczas imprezy uczniowie naszej szkoły prezentowali ofertę edukacyjną.

więcej więcej
starsze
Ostatnia aktualizacja 21.10.2014r.Jesteś gościem na naszej stronie.© BestSoft - Bydgoszcz 2009