„Szukasz pomocy – zadzwoń”– ogólnopolski konkurs na plakat

 Fundacja „I pójdziesz dalej” zaprasza wszystkich artystów, bez ograniczeń wiekowych, do  zaprojektowania plakatu, który będzie umieszczany w miejscach uczęszczanych przez dzieci i młodzież (szkoły, domy kultury, szpitale). Plakat winien nieść ze sobą przekaz, że można się czuć źle i smutno, ale można i powinno się  szukać sprawdzonej, fachowej i dostępnej pomocy.
Praca ma zawierać hasło: SZUKASZ POMOCY – ZADZWOŃ oraz dwa numery telefonów: 800 12 12 12 i 116 111, a także artystyczne nawiązanie do faktu, że plakat skierowany jest do dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym.

Plakat należy zaprojektować w układzie pionowym. Wymiary: 50 cm x 70 cm.

Prace należy przesyłać mailem (pliki PNG lub JPG).

Termin
Konkurs trwa do 5 grudnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udziela Psycholog szkolny – p. Marta Łepek

Scroll to Top