Podsumowanie zbiórki słodyczy

Zbiórka słodkości dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka, prowadzona przez Uczniów Projektu Dla Siebie-Dla Innych, dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, którzy przyłączyli się do akcji i podarowali słodkości dzieciom, które jutro swoje święto będą obchodzić w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy. Wyrażamy ogromną wdzięczność za przyłączenie się do zbiórki, zaś szczególne podziękowania, składamy dla Pani Beaty Lewińskiej za upieczenie przepysznych drożdżówek, które w trakcie przerwy zostały sprzedawane, a datki przekazane na ręce organizatora projektu, który kupił wafelki oraz Szkolnego Koła Caritas.
Na sam koniec chcielibyśmy w imieniu Członków projektu, złożyć najserdeczniejsze życzenia – uśmiechu, spełnienia marzeń, słoneczka nad głowami, a przede wszystkim dużo zdrowia! Dla wszystkich Dzieci, przebywających jutro z Nauczycielami, Wychowawcami z Zespołu Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży przewlekle Chorej w Bydgoszczy!

Scroll to Top