Plan B 09.03.2020.

Uwaga klasa II WZ! Zajęcia: „technologia wykonywania form drukowych i drukowania” oraz „maszyny i urządzenia do wykonywania form drukowych i drukowania” przeznaczone są wyłącznie dla INTROLIGATORÓW.

Plan A 02.03.2020

Drodzy Uczniowie!

Informujemy, iż kształcenie na odległość w szkołach i placówkach zostało przedłużone do 24.05.2020 r.

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy nie przychodzą do szkoły do dnia 24 maja 2020 r.

Egzaminy klasyfikacyjne będą odbywać się zdalnie, zostaną ustalone nowe terminy, o których uczniowie zostaną poinformowani.

O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco

Przypominamy:

• każdy dzień bez zajęć dydaktycznych w planie lekcji spędzamy obowiązkowo na praktycznej nauce zawodu!
  • klasa III ME (grupa elektromechaników samochodowych) ma również zajęcia w tygodniu A (czwartek).

.