Pierwsza lekcja BIZ MEiN – Steve Wozniak

Od września roku szkolnego 2023/2024 ponad 500 tys. uczniów, w tym nasi, mają nowy przedmiot – Biznes i Zarządzanie, który rozwija kompetencje przyszłości: współpracę, komunikację, kreatywność oraz innowacyjne podejście do wyzwań gospodarczych oraz społecznych.
Uczniowie klasy I F oraz I ME wraz z nauczycielem prowadzącym przedmiot Panią Martą Jurgońską mieli okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki lekcji online, pt. „Pierwsza lekcja BIZ MEiN – Steve Wozniak”. Steve Wozniak to współzałożyciel firmy Apple – jednego z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw technologicznych na świecie.


Wszystkich zainteresowanych wysłuchaniem tego, co miał do powiedzenia Steve Wozniak odsyłamy do obejrzenia i wysłuchania lekcji, klikając pod ten link Pierwsza lekcja BIZ MEiN – Steve Wozniak (materiał wideo na dole strony).

Scroll to Top