Dzień Postaci z Bajek – podarowujemy uśmiech małym pacjentom szpitala

Dzisiaj powrócimy na chwile do przeszłości…
Jak co roku 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek, a z tej okazji uczniowie naszej szkoły postanowili podarować uśmiech tym, którzy najbardziej go potrzebują – małym pacjentom z Oddziału Onkologii i Hematologii Szpital Uniwersytecki im. A. Jurasza.
We współpracy z Zespołem Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle chorej przeprowadzili zajęcia z pomocą Pani Żanety Glogowskiej, która pracuje zarówno w naszej szkole, jak i tej szpitalnej.
Na samym początku nie zabrakło historii kultowego Walta Disneya, odbyły się bajkowe kalambury, teleturniej „Jaka to melodia” i oczywiście nie mogło zabraknąć zajęć plastycznych, podczas których dzieci wykonały rozmaite arcydzieła, przedstawiające ich ulubione bajkowe postacie – oczywiście wszystko z pomocą naszych uczniów – SUPERBOHATERÓW
Zwieńczeniem zajęć było wręczenie podziękowania przez nauczycieli ze szkoły szpitalnej dla naszej szkoły oraz przekazanie przez nas świątecznej paczki z materiałami papierniczymi na zajęcia świetlicowe dla dzieci.
Dziękujemy pięknie naszym wspaniałym superbohaterom, którzy na co dzień nie noszą peleryny, a bez których to wydarzenie nie miałoby miejsca:
♥ Zuzannie Pasztak,
♥ Oliwii Kaźmierczak,
♥ Karolinie Wańkowskiej,
♥ Wiktorii Olszak,
♥ Bartoszowi Kowalkowskiemu,
♥ Krzysztofowi Lewandowskiemu,
♥ Cyprianowi Dziennikowi.

Scroll to Top