Drzwi otwarte 2022

Ależ się u nas działo 17 maja! W sali gimnastycznej odbyły się drzwi otwarte, podczas których przyszli absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się bliżej z ofertą naszej Szkoły.

Prócz zasięgnięcia informacji przy stanowisku rekrutacyjnym, nasi goście mogli zasiąść za kółkiem symulatora jazdy, a także spróbować słodkich i słonych pyszności przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.

Swoje stanowiska przygotowali również nasi pracodawcy: Wydawnictwo KRESKA, Salony Fryzjerskie Zaremba oraz Cukiernia Sowa. Dzięki ich uprzejmości uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia notesów, spróbować swoich sił w stylizacji fryzur oraz własnoręcznie wykonać cukiernicze dekoracje.

Była kawa, herbata, wata cukrowa i mnóstwo dobrej energii. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie drzwi otwartych serdecznie dziękujemy!

Scroll to Top